درباره ما

درباره شرکت اسکان صنعت آسیا

در صنعت ساختمان به لحاظ استفاده بیش از حد از چوبهای جنگلی و مشکلات موجود در مکانهای ساخته شده چوبی .. مهندسین شرکت اسکان صنعت آسیا را بر آن داشت تا بسوی سازه های دیگر فلزی و فولادی روی آورده و سبک سازی را با ساخت و تولید انواع ، انواع سازه های پیش ساخته گسترش دهند .
در بحث ساختمان های اجرا شده ی قدیمی در کشور ایران و به جهت استفاده از مصالح سنگین و پرهزینه افکار مهندسین را نیز به سوی سازه های پیش ساخته سوق داده و به لحاظ اتفاقات غیر مترقبه اعم از زلزله رودبار .. زنجان … و بم مهندسین کشور و شرکت صنعت آسیا از سال ۸۵ بصورت واقعی و حرفه ای به استفاده از فناوری استفاده شده در کانکس .. و سازه پیش ساخته و مصالح سبک اعم از انواع ساندویچ پانل های دیواری و سقفی روی آورده است .
مقاوم بودن در برابر زلزله و اجرای سریع ساخت سازه های پیش ساخته و سبک بودن سازه با استفاده از فن آوریهای جدید و استاندارد روز دنیا با استفاده از ساندویچ پانل و الهام گرفتن از کانکس و کانتینر ها در امر سبک سازی مقوله دیگری است که نظر مهندسین و مردم را به این قضیه معطوف نموده است . ازجمله استفاده بیشتر از سازه های پیش ساخته می توان نماسازی سریع و کم هزینه و در عین حال زیبا را نیز نام برد که شرکت صنعت آسیا خود نیز متولی و مجری در این امر بوده و با استفاده از مصالح سبک نماسازیهای چشم گیری در این عرصه به مرحله اجرا گذارده است .
شرکت صنعت آسیا نیز در پی این موضوع پیش قدم بوده و توانسته با مهندسین و تیم های اجرایی مجرب خود خدمات ارزنده ای در صنعت سبک سازی ساختمان انجام داده و با استفاده از ترکیب چوب , فلز و انواع ساندویچ پانل ها و طرحهای مختلف نسبت به ساخت و تولید انواع کانکس اداری – کانکس اورژانس – کانکس بازیافت – کانکس پلیس – کانکس تمام شیشه – کانکس دستگاه خودپرداز , اجرای اضافه بنا پیش ساخته- سالن های غذاخوری پیش ساخته – کانکس سردخانه – کانکس سرویس بهداشتی – کانکس فروشگاهی – کانکس مسکونی -کانکس مطبوعاتی – کانکس میوه تره بار , کانکس نگهبانی – کانکس نمازخانه – کانکس هلال احمر , کانکس سیار – ساخت انواع مدارس پیش ساخته – کانکس فروشگاهی – کانکس رستوران – کانکس ویلایی – کانکس دوطبقه و چند طبقه – کانکس نظامی و پلیس – کانکس کارگاهی – کانکس کارگری – کانکس دوچرخه – کانکس بلیط فروشی – کانکس روزنامه فروشی – کانکس گل فروشی – کانکس گلخانه ای – کانکس امداد و نجات – کانکس بیمارستان صحرایی – کانکس اورژانس – کانکس غرفه بازیافت – کانکس انبار – انواع کانکس متحرک بپردازد .

در امر سبک سازی و سیاستهای شرکت اسکان صنعت آسیا با اجرای انواع سازه های پیش ساخته و استفاده از ساندویچ پانل توانسته به میزان حدود ۷۰ درصد وزن ساختمانها را کاهش داده که به خودی خود میتوان انقلابی در عرصه ساختمان دانست .
در خصوص شعار مطرح شده در شرکت صنعت آسیا این چند مقوله مورد توجه بوده و سعی در اجرا و عمل آن داریم .
کیفیت برتر سرعت و دقت در کار رضایت مشتریان قیمت مناسب
شرکت صنعت آسیا چند اصل مهم را در ساخت انواع کانکس . کانتینر . کاراوان . سازه های پیش ساخته و ساخت انواع ویلا به شرح زیر سرلوحه کار خود قرارداده :
۱- تهیه و ساخت سریع و قیمت مناسب
۲- انعطاف پذیری مناسب در شکل و ابعاد
۳- عایق صدا ، گرما و سرما ، رطوبت و طول عمر بالای ۱۰سال
۴- مقاومت در مقابل- باران – گردو خاک و برخورد شن وماسه از جهات مختلف
۵- مقاومت در برابر رطوبت محیطی و تشعشع خورشید و باد تا سرعت ۱۲۰ کیلومتر در ساعت
۶- مقاومت در مقابل پوسیدگی ناشی از آب و هوای محیط های صنعتی-آب و هوا با درصد نمک بالا و . . .
۷- جابجایی آسان و مقاومت در برابر زلزله و عدم آسیب رسانی جانی با توجه به مصالح ساختمانی و سازه های سبک .
امیدواریم با انتخاب این شرکت به خانواده هزاران نفری ما ملحق شده و بتوانیم رضایت شما و تامین نیاز شما را بر آورده سازیم .
امید است بتوانیم با اثبات توانمندیهای خود شایسته همکاری و تامین رضایت خاطر شما عزیزان گردیم .

 

شرکت اسکان صنعت آسیا علاوه بر موارد ذکر شده ، در زمینه دکوراسیون ، با سالها تجربه و با بکارگیری مهندسین ماهر در این زمینه مشغول به فعالیت می باشد .

از جمله فعالیت شرکت در این زمینه  را میتوان به موارد ذیل اشاره نمود :

– طراحی ویلا در سبکهای مختلف و اجرای پروژه بصورت مدیریت پیمان

–  طراحی نما و طراحی نور پردازی برای تمام کاربری های مسکونی-اداری-تجاری

– پیاده سازی و انتخاب تزئینات داخلی بطور مثال شیر آلات ، سرامیک ، مبلمان، چیدمان و …

– طراحي ، بازسازی و نوسازی ساختمانها با متد ها و سبك هاي متفاوت طراحي معماري

– معماری ودکوراسیون داخلی(طراحی و اجرا) فضاهاي تجاري -اداري –درمانی – خدماتی و مسكوني

– طراحی اختصاصی و اجرای محیط های نمایشگاهی، غرفه سازی، فضا سازی و اجرای ایده های نمایشگاهی